• Išparduota

Virtuvinės multifunkcinės žirklės Fuji Cutlery

Virtuvinės žirklės-universalus įrankis Jūsų virtuvei.Gali būti naudojamos tiek plastiko ar popieriaus pakuočių atidarymui tiek maisto produktų apdirbimui-nuo žalumynų smulkinimo iki žuvies ar paukštienos dorojimo.Ovalinė išėma tarp rankenų turi dantukus ir naudojama riešutų skaldymui. Viena iš geležčių turi butelių atidarytuvą, o ar rankenos iškyšą kuria galima atlaisvinti stiklainio dangtelį.Žirklės gaminamos iš korozijai atsparaus plieno Sus420J2, o plastiko rankenos su guminiais įdėklais sumažina apkrovą kerpant ir užtikrina saugumą. Žirklės lengvai išsiardo: patogu plauti ir galąsti.

 

Gali būti naudojamos tiek plastiko ar popieriaus pakuočių atidarymui tiek maisto produktų apdirbimui-nuo žalumynų smulkinimo iki žuvies ar paukštienos dorojimo.

Ovalinė išėma tarp rankenų turi dantukus ir naudojama riešutų skaldymui. Viena iš geležčių turi butelių atidarytuvą, o ar rankenos iškyšą kuria galima atlaisvinti stiklainio dangtelį.

Žirklės gaminamos iš korozijai atsparaus plieno Sus420J2, o plastiko rankenos su guminiais įdėklais sumažina apkrovą kerpant ir užtikrina saugumą. Žirklės lengvai išsiardo: patogu plauti ir galąsti.

 

FG-418

16 kitų tos pačios kategorijos prekių: