Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Interneto parduotuvėje Peiliai.net užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje(išskyrus Kuršių Neriją*). Jūsų patogumui, siūlome kelis pristatymo būdus:

prekių atsiėmimas „Omniva” paštomate

Jei prekes norite gauti būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą. Omniva paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

Visi Lietuvoje veikiantys OMNIVA paštomatai: omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai/vietos

Kaina:

 nuo 2,99 Eur, priklausomai nuo siuntos dydžio.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 69 EUR

Pristatymo terminai

Pristatymo laikas 1-4 darbo dienos .

Siuntų saugojimo laikotarpis

OMNIVA paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į OMNIVA paštomatą ir jį jau galima atsiimti. Apie pristatytą užsakymą būsite informuotas SMS žinute, nurodant paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal siuntėjui.

pristatymas į namus („Omniva” ir “DPD”” kurjerių tarnyba)

Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba („Omniva” arba “DPD” kurjeris). Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.

SVARBU! Priimant siuntą, patikrinkite jos būklę. Pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome siuntos atsisakyti ir parašu nepatvirtinti jos priemimo. Apie atsisakytą siuntą informuokite el. paštu.

Kaina :

nuo 5,90 Eur, priklausomai nuo siuntos dydžio.

Pristatymo terminai

Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos .Esant paskelbtam karantinui ar kitiems judėjimo suvaržymams, siuntos gali vėluoti.

Tiesioginis atsiėmimas

SVARBU! Fizinės parduotuvės neturime, todėl atsiėmimas "iš rankų į rankas"įmanomas tik iš anksto susitarus telefonu ar el.paštu.

Siuntų sekimas

Siuntų sekimo informaciją galite rasti prisijungę prie savo paskyros parduotuvėje Peiliai.net .

Užsakymų istorijoje pasirinkite dominantį užsakymą ir spauskite „Išsamiau“ . Matysite visą užsakymo informaciją, taip pat ir siuntos numerį.

Jei neturite paskyros , užsakymo būklę ir siuntos informaciją galite matyti:

Svečio paskyros sekimas

Kilus klausimams dėl pristatymo kreipkitės el. paštu : info@peiliai.net

*Dėl pristatymo į Kuršių Neriją sąlygų ir kainų prašome susisiekti prieš pateikiant užsakymą.