Spyderco Resilience Lightweight Black peilis

Spyderco Resilience yra didelis EDC(kasdieninio nešiojimo) peilis . Tai didžiausias peilis iš Spyderco kolekcijos (lyginant su Ambitious, Persistence, Tenacious ). Šio peilio geležtė 2 cm ilgesnė nei Tenacious.

Geležtę lengvai atlenksite pasinaudodami nykščio anga( Spydiehole),o liner lock tipo užraktas patikimai ją užfiksuos. Tai patikima apsauga nuo netyčinio geležtės užlenkimo naudojimo metu.

Peilis tikrai tvirtas. Tėvas ir sūnus Glesseriai, Spyderco savininkai, tiksliai žino, koks peilis yra geras. Tai nebūtinai brangios  medžiagos. Visų pirma nepriekaištingas dizainas ir konstrukcija .

Tai lengvoji „Resilience“ versija. Rankena gaminama iš super lengvos  FRN medžiagos. Ši Resilience versija yra 40 gramų lengvesnė nei standartinis Resilience su G10 rankena . Taip pat FRN rankenos tekstūra taip pat yra gilesnė, todėl užtikrina geresnį sukibimą. Patogiam nešiojimui kišenėje peilis turi segtuką. Jis gali būti montuojamas keturiose vietose , tad kiekvienas ras tinkamiausią padėtį.

Šiam peiliui Spyderco pasirinko 8Cr13MoV plieną. Tai korozijai atsparus ,lengvai galandamas plienas. Puikiai tinka dažnai naudojamam peiliui.

C142PBK

Charakteristikos

Rankena:
FRN
Geležtės plienas:
8Cr13MoV
Geležtės ilgis:
108 mm
Geležtės storis:
3mm
Visas ilgis
238 mm
Svoris
125 g
Fiksatoriaus tipas :
Linerlock

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: