Peilis Benchmade Steep Country Hunter 15006 Orange 

Atnaujintas Benchmade 15006 Steep Country Hunter- universalus peilis fiksuota geležte. Tinkamas naudoti bet kuriuo sezonu ir skirtas įvairiausioms pjovimo užduotims atlikti.

Steep Country Hunter - tai naujas požiūris į medžioklinį peilį. Gamybai  panaudotos šiuolaikiškos medžiagos užtikrina ilgalaikį ir saugų naudojimą. Ryški oranžinės spalvos Santoprene rankena puikiai matoma ir dėl specialios rankenos tekstūros užtikrina gerą sukibimą . Todėl netgi dirbant šlapiomis, nešvariomis rankomis galite saugiai ir tiksliai pjauti. Šis modelis labai lengvas: 197mm bendro ilgio peilis sveria  tik 85 g . Tai puiki alternatyva sulenkiamiems peiliams, kurių užraktus ir mechanizmus reikia saugoti nuo užteršimo. Nuostabus Crucible Industries  nerūdijantis miltelinis plienas S30V yra užgrūdintas iki optimalaus 58-60 HRC kietumo ir puikiai laiko aštrumą. Specialios įrantos pentyje įgalina saugiai spausti peilį iš viršaus- pirštai nenuslys dėka briaunuoto paviršiaus . Šis kompaktinių matmenų peilis praktiškas ir patikimas. Satinuotas geležtės paviršius saugo ją purvo ir paslepia smulkius įbrėžimus, o tvirto termoplastiko rankena atspari temperatūrų svyravimams ir cheminiam poveikiui.

Peilis saugiai nešiojamas dėkle pagamintame iš Boltaron – termoplastinės medžiagos, pasižyminčios dideliu atsparumu pažeidimams, temperatūrai ir drėgmei. 

15006

Charakteristikos

Rankena:
SantoPrene
Geležtės plienas:
CPM-S30V (58-60)
Geležtės ilgis:
8,99 cm
Geležtės storis:
3.073 mm
Visas ilgis
19.71 cm
Svoris
85 g

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: