Prekių pristatymas

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu Lietuvoje. Už duomenų pateikimo teisingumą atsako Pirkėjas.

Prekės siunčiamos naudojantis Lietuvos pašto ir Omniva paslaugomis. Prekės siunčiamos registruotu  paštu( įpašto skyrių), į Omniva paštomatus arba kurjeriu(į rankas). Išsiuntus prekes, Pirkėjui yra nurodomas siuntos numeris.  Prekių pristatymas visoje Lietuvoje priklausomai nuo siuntos dydžio  kainuoja nuo 1,45 EUR . Pristatymo  kainą sužinosite suvedę visas prekes į krepšelį. Jeigu užsakoma prekių už daugiau nei 59 EUR , prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Jei pageidaujate kitokio pristatymo būdo, galite kreiptis el. paštu info@peiliai.net  ir  mes informuosime apie pristatymo galimybę bei kainą. Galimi alternatyvūs pristatymo būdai: autobusų siuntos, siuntų terminalai, kurjeriai.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.