Prekių pristatymas

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu Lietuvoje. Už duomenų pateikimo teisingumą atsako Pirkėjas.

Prekės siunčiamos naudojantis Lietuvos pašto, DPD ir Omniva paslaugomis. Prekės siunčiamos  į Omniva paštomatus arba kurjeriu(į rankas). Išsiuntus prekes,užsakymo statusas pakeičiamas į "Siunta išsiųsta".  Prekių pristatymas visoje Lietuvoje priklausomai nuo siuntos dydžio  kainuoja nuo 2,49 EUR . Pristatymo  kainą sužinosite suvedę visas prekes į krepšelį. Jeigu užsakoma prekių už daugiau nei 59 EUR , prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Pristatymo laikas 1-4 darbo dienos .Esant paskelbtam karantinui ar kitiems judėjimo suvaržymams, siuntos gali vėluoti.

Jei pageidaujate kitokio pristatymo būdo, galite kreiptis el. paštu info@peiliai.net  ir  mes informuosime apie pristatymo galimybę bei kainą. Galimi alternatyvūs pristatymo būdai: autobusų siuntos, siuntų terminalai, kurjeriai.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.